Tani kurier - aKurier.pl nie oznacza tylko niskiej ceny, ale również profesjonalną obsługę przesyłek.

 

Naszą podstawową usługą jest przesyłka standardowa.

Przesyłka taka jest najtańszą formą wysyłki, która jest dostarczana następnego dnia po wysłaniu. Nie posiada ona gwarancji dostarczenia dnia następnego, ale z naszego doświadczenia w 99,5% przesyłka zostaje dostarczona w dniu następnym. Z tej formy przesyłki korzystają najczęściej sprzedawcy Allegro, sklepów internetowych oraz inne osoby dla których ważne jest dostarczenie przesyłki jutro, ale nic się nie stanie jeżeli jedna na 500 przesyłek zostanie dostarczona pojutrze. Przy tej przesyłce dostarczamy do osób prywatnych bez dodatkowych kosztów, przesyłka jest standardowo ubezpieczona do kwoty 100 zł i jest 2-krotna próba dostarczenia przesyłki. Oczywiście można ubezpieczyć przesyłkę na większą kwotę jak i wysłać paczkę za pobraniem (COD), oraz inne opcje (dostępne podczas zamawiania paczki.

Zalety paczki standardowej:

  • Krótki czas doręczenia –  jeden dzień na terenie Polski
  • Dostarczenie do osoby prywatnej bez dodatkowych opłat
  • Dwie próby dostarczenia przesyłki.(ważne jest podanie prawidłowego numeru telefonu do odbiorcy, żeby kurier mógł się skontaktować z nim, jeżeli nikogo nie zastał pod wskazanym adresem)
  • Ubezpieczenie do kwoty 100 zł standardowo.Ubezpieczenie do kwoty 2000zł za jedyne 1,50 zł netto dostępne w opcjach dodatkowych.
  • Cały czas można monitorować przesyłkę na stronie internetowej.

 

Do każdego rodzaju przesyłki dostępne są opcje dodatkowe takie jak:

  • Przesyłka za pobraniem - odbiorca przy odbiorze płaci wskazaną kwotę.
  • Ubezpieczenie do kwoty max. 50 000 zł.
Poniżej proszę wybrać wielokrotność złotówki
Ilość:
Copyright © 2008-2024 ARTION GROUP