Tanie przesyłki kurierskie, przy najwyższym poziomie obsługi przesyłek.

 

Z uwagi na zapotrzebowanie na tanie przesyłki kurierskie, powstała firma aKurier.pl, która ma umożliwić osobom prywatnym, oraz firmom wysyłającym małą i średnią liczbę przesyłek za ceny jakie są dostępne dla firm, które wysyłają tysiące przesyłek miesięcznie.

Obecnie przesyłkę można nadać z naszego oddziału w Lublinie, a my ją dostarczymy przy pomocy najlepszej firmy kurierskiej następnego dnia roboczego na terenie Polski.

Przy pomocy naszej firmy aKurier.pl wyślesz:

- przesyłkę listową

- paczkę do 30kg za 14,99zł netto (nawet za 12,99zł przy zakupie pakietu złotego)

Przy podpisanej umowie lub nadaniu od nas dostarczymy również:

- paletę na terenie Polski

 

Korzystając z naszych usług masz pewność, że będziesz obsłużony na najwyższym poziomie, a twoja przesyłka będzie realizowana przez największe i najlepsze firmy kurierskie. Z nami twoja przesyłka dotrze bezpiecznie i szybko do celu. A to wszystko za nawet 25% ceny jaką oferują największe firmy kurierskie klientom bez umowy.

Wszystkich klientów z Lublina zapraszamy do naszej placówki pn-pt od 9.00 do 17.00 (parking przy budynku)

Natomiast klientów z dowolnego miejsca w Polsce zapraszamy do podpisania umowy (trzeba wysyłać min 10 przesyłek miesięcznie.)

 

Dzięki naszej firmie wyślesz przesyłkę:

- tanio (nawet już od 12,99zł netto za paczkę do 30kg)

- szybko (przesyłka dociera w ciągu 1 dnia roboczego)

- bezpiecznie

 

Celem naszej firmy aKurier.pl jest zapewnienie klientom możliwości wysyłania tanich przesyłek kurierskich na całą Polskę oraz świadczenie usług na takim poziomie aby nasi klienci bez wahania polecali nas swoim znajomym.

Copyright © 2008-2024 ARTION GROUP